Všechny články o Johnnym a vše kolem něj si hledám sama.A překládám v překladači.Takže články nebudou bez chyb!!!A zdroj článku mám hned napsané pod článkem!!!

Johnnyho Deppa mám hrozně ráda a je na 1.místě.Potom na 2.místě je jeho celá rodina Johnnyho mám o trošku radši než Vanessu a rodinu.Ale Vanessa je má idolka stejně jako Johnny je můj idol.Jen Johnnyho mám o trošku radši.

Doživotní reklamy za ozdoby v datartu:Chcete ještě něco vědět?

Autogramy:

Podpis od Johnnyho Deppa

Březen 2012

Bezvadné nové fotečky.

25. března 2012 v 17:58 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky

Johnny Depp a Eva Green předvedli divoký upíří sex!

24. března 2012 v 9:22 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Herec Johnny Depp (48) jako upír Barnabas Collins, k tomu se dá říci jedním slovem nářez. Depp si rád vybírá výstřední role, proto budete nadšení stejně, jako jste Deppa obdivovali v roli Střihorukého Edwarda nebo Willyho Wonky. Upíří telenovela Temné stíny, natočená v druhé polovině 60. let minulého století, zaujala režiséra Tima Burtona, hororový příběh navíc okořenil humorem.

Děj se odehrává v 18. století, Barnabas Collins je svůdcem, který zlomí srdce krásné a sexy čarodějnici Angelique Bouchard, a když ho pohřbí zaživa, stává se upírem.

Kromě směsi humoru a hororu vsadil režisér Burton i na své osvědčené herecké ovečky. Barnabáše Collinse hraje Johnny Depp, jehož angažoval už v pohádce Karlík a továrna na čokoládu. Čarodějnici Angelique ztvárňuje Eva Green, kráska, která už ve svém debutu - Bertolucciho filmu Snílci z roku 2003 - odhodila všechny svršky a ukázala se tak nahá.

V upírské komedii odhaluje sice jen prsa, ale i to stojí za zkouknutí. "Musím uznat, že nevypadají starší ani o jeden den," poznamenal k prsům kolegyně znalec Depp. Temné stíny přicházejí do českých kin 10. května.

Zdroj:Bijak.blesk.cz

DARK SHADOWS - OFFICIAL TRAILER 1.

18. března 2012 v 18:15 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky

Johnny Depp dostane ocenění Módní ikona roku!

18. března 2012 v 17:01 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Americký Výbor módních návrhářů Ameriky (CFDA) bude rozdávat ocenění až na počátku června. Už teď se ale ví, kdo získá titul Módní ikona roku. Bude jím hollywoodský herec Johnny Depp (48), který se přitom stane prvním mužem, jenž tohle ocenění získá.

A podle mluvčího CFDA si ho zaslouží za "osobitý a eklektický smysl pro styl". Depp převezme vládu tohoto ocenění po Lady GaGa (25), jež ho získala minulý rok. GaGa je přitom pro svůj velmi kreativní styl návrháři a znalci módy velebena často.

V roce 2010 po natáčení Alenky v říši divů se Depp zamiloval do skotských kiltů. "Moc rád nosím sukně," přiznal Johnny ke kiltům, v nichž je prý chození nadmíru pohodlné.

Johnny také nevěří, že patří k nejhezčím hollywoodským hercům. "Asi někdo umí dobře pracovat s Photoshopem, když si pořád lidé kupují mé plakáty," vysmál se před časem sám sobě.

Zdroj:Super.cz

Johnny Depp, Adam Sandler y Al Pacino en "Jack and Jill" .

13. března 2012 v 14:19 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Film jsem viděla.Johnny si tam zahrál hodně malou roli.Celkový film nic moc ale určitě se zasmějete.

Dark Shadows - new photos.

13. března 2012 v 14:16 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
The Lone Ranger - 1.nová fotečka.

13. března 2012 v 13:36 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky

Genie Awards 2012.

12. března 2012 v 22:07 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Přitelkyně Vanessa Paradis
Přibližně před týdnem se v Kanadě konalo předávání cen Genie Awards, ve kterých byl třináctkrát nominován nový film francouzské herečky Vanessy Paradis s názvem Café de Flore. Nakonec film získal tři nominace a to v kategoriích nejlepší efekty, nejlepší make-up a ve třetí kategorii nejlepší herečka vyhrála Vanessa Paradis.

Všechny tři ceny převzal režisér filmu Jean-Marc Vallée, jelikož se Vanessa Paradis předávání vůbec nezúčastnila.

Kromě Genie Awards jsou to ještě NRJ music awards například, na které byla nominovaná + asi 3 další filmové ceny a nebyla vůbec nikde..

OKOPČENO OD:


Johnny Depp spojí síly s Edgarem Wrightem!!!

4. března 2012 v 21:10 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Johnny Depp a jeho produkční společnost Infinitum Nihil se pouští do natáčení filmu na motivy televizního seriálu ze sedmdesátých let Kolchak: The Night Stalker. Režisérem by se měl stát Edgar Wright a nebudou u toho chybět ani upíři a vlkodlaci.

Původní seriál vypráví o reportérovi Carlu Kolchakovi, který na své pátrací toulky vychází výhradně za tmy a snaží se přijít na stopu dost neobvyklým zločinům, v nichž mají prsty většinou kreatury, které v normálním životě moc nevídáme. V originále si Kolchaka zahrál herec Darren McGavin, v remaku z roku 2005 to byl zase Stuart Townsend. Ve filmové podobě se reportérem stane - jak již nejspíše správně odhadujete - Johnny Depp.

Scénář ještě není kompletní, ale vzhledem k momentální zaneprázdněnosti jak Deppa, tak Wrighta je projekt stejně otázkou vzdálenější budoucnosti. Režisér nyní poctivě pracuje na přípravách svého novému snímku The World's End a dále má na programu komiksového Ant-Mana. Depp zase právě natáčí westernového The Lone Rangera pro Disney.

Uvidíme, jak si s temným a hororově laděným thrillerem The Night Stalker poradí režisér, který je nejznámější právě pro svou spolupráci s komiky Simonem Peggem a Nickem Frostem a ze žánru si zatím akorát stihl udělat legraci v Soumraku mrtvých. Počkat si na výsledek se ale určitě vyplatí.


Zdroj:Filmserver.cz

Od:

Od:

Děkuji všem za návštěvnost blogu!A doufám že přijdete někdy zase.Snad se vám blog o Johnnym a všem kolem něj zalíbil.