Všechny články o Johnnym a vše kolem něj si hledám sama.A překládám v překladači.Takže články nebudou bez chyb!!!A zdroj článku mám hned napsané pod článkem!!!

Johnnyho Deppa mám hrozně ráda a je na 1.místě.Potom na 2.místě je jeho celá rodina Johnnyho mám o trošku radši než Vanessu a rodinu.Ale Vanessa je má idolka stejně jako Johnny je můj idol.Jen Johnnyho mám o trošku radši.

Doživotní reklamy za ozdoby v datartu:Chcete ještě něco vědět?

Autogramy:

Podpis od Johnnyho Deppa

Leden 2012

Vanessa Paradis o rozchodu s Johnny Deppem: Samozřejmě je to lež!

30. ledna 2012 v 18:40 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Přitelkyně Vanessa Paradis
Zpěvačka a herečka Vanessa Paradis poprvé promluvila o údajném rozchodu s partnerem Johnnym Deppem. Tvrdí, že jde o lež a podle médií se už několik let v zimě rozchází a pokaždé v létě chystá svatbu.
Francouzská herečka a zpěvačka Vanessa Paradis (39) konečně promluvila o údajném rozchodu s jejím partnerem Johnny Deppem (48). Všechny pomluvy o jejich rozluce popřela. Vypadá to, že tisíce žen, kterým svitla naděje na single sexy herce, zapláčou.

Herečka odmítla spekulace o údajném rozchodu s Johnny Deppem. S tím, jak doopravdy vypadá jejich partnerská situace, se svěřila ve francouzské talkshow Le grand journal.

"Lidé říkají, že kupujeme domy v pustině a že jen po Francii vlastníme padesát dva nemovitostí. Stejně se to má s tím, že se každou zimu rozcházíme a každé léto bereme nebo že jsem podvacáté těhotná," řekla.

"Žádné z těch řečí nelze brát vážně. Ty poslední klepy ale mohou způsobit naší rodině a mým dvěma dětem mnoho nepříjemností," bojí se Vanessa.

Otázkou ale je, jestli Vanessa jen nemlží. Zdroje z okolí páru totiž tvrdí pravý opak. Vanessa s Johnnym spolu prý již ani nežijí. Potvrzoval by to i fakt, že se herečka neobjevila po boku svého partnera při předávání cen Zlatý glóbus.

Zdroj:Blesk.cz

Nejoblíbenějším hercem Američanů opět Johnny Depp!

20. ledna 2012 v 17:22 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Charisma Johnnyho Deppa (48) na Američany funguje. Opět jej totiž zvolili svým nejoblíbenějším hercem. Johnny porazil i taková esa, jako je Clint Eastwood (81), Denzel Washington (57), Tom Hanks (55) nebo George Clooney (50). Vyplývá to z výzkumu agentury Harris Interactive, který zveřejnila americká média. Depp byl na prvním místě i loni.

Anketa, jíž se zúčastnilo 2 237 respondentů, ukázala, že představitele piráta Jacka Sparrowa nejvíce obdivují ženy nebo republikáni.

Naopak Clintu Eastwoodovi, který se umístil za Johnnym, nejvíc fandí muži a obyvatelé jihu Spojených států.

Lamač dívčích srdcí George Clooney skončil kupodivu až šestý. Nejvíce se pro něj vyslovovali lidé starší 66 let.

Zdroj:Super.cz

Diplomek za spřátelení od Therressa .

20. ledna 2012 v 8:32 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Diplomy,ceny
Děkuju.Je hezkej.

Konec jedné velké lásky!Johnny Depp a Vanessa Paradis se opravdu rocházejí!

19. ledna 2012 v 19:35 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
I přesto, že se v poslední době hodně psalo o rozpadajícím se vztahu herce Johnnyho Deppa (48) a zpěvačky Vanessy Paradis (39), nikdo netušil, že se slavný pár opravdu rozhodne svůj "svazek" po čtrnácti letech ukončit.

Depp a Paradise, kteří spolu mají dva potomky - dceru Lily-Rose a syna Jacka, spolu podle časopisu People už delší dobu nežijí. Tomu nasvědčuje i fakt, že herec přišel na nedávné předávání Zlatých glóbů sám, i když zpěvačka podle zdroje pobývala ve stejném městě.

"Nedávno objednával láhve pro dámy a flirtoval s velkým počtem modelek. Lidi si mysleli, že je opět svobodný, protože se tak choval," citoval nedávno časopis Star informaci zdroje z blízkého hercova okolí.

To, že představitel piráta Jacka Sparrowa žije sám, potvrdili i jeho sousedé, kteří Vanessu ani jejich děti neviděli dlouhé měsíce.

Zdroj:Super.cz

SONP-4.kolo(Finále).

19. ledna 2012 v 15:26 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Moje kecy
SONP-4.kolo(Finále).
Hlasuj v anketě pro s-h-a-t-t-u-c-k-i-t !

Johnny Depp - Golden Globes 2012 HD .

16. ledna 2012 v 19:44 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky

Ahojík!!

12. ledna 2012 v 14:41 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Moje kecy
Ahojda.
Jak se máte?
Jak jde škola?
Co bude na výzo?
U mně nic moc mám už jisté 3 trojky.Snad to v 2.pololetí bude lepší.
Budu mít nejhorší vysvědčení ze všech mých vysvědčení.
Všem Affskám se omlouvám že jsem málo obíhala neměla jsem na to čas a nestíhám furt ale dneska jsem si udělala na vás čas a budu se snažit tady dát co nejvíce článků.
Je poměrně dost nových fotek s Johnnym a i jeho rodiny.
Jinak mám dneska skvělý den protože dneska mám 13.narozky.I když jsem dneska psali pololetní testík ze semináře informatiky který jsem pokazila.Ale což už nebudu si kazit své narozeninky.
A co vy máte taky skvělý den?

Klikačka a diplom od Jackie.

10. ledna 2012 v 18:58 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Diplomy,ceny
Klikačka↓
Diplom↓
Děkuji.Moc hezké.

Top Money-making Star Of 2011:

10. ledna 2012 v 18:01 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
1.Brad Pitt
2.George Clooney
3.Johnny Depp
4.Leonardo DiCaprio
5.Matt Damon
6.Sandra Bullock
7.Bradley Cooper
8.Robert Downey Jr.
9.Meryl Streep
10.Ben Stiller

Johnny Depp po čtrnácti letech opustil Vanessu Paradisovou!

10. ledna 2012 v 17:54 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Vztah amerického herce Johnnyho Deppa a francouzské zpěvačky Vanessy Paradisové se po čtrnácti letech rozpadl. Partneři spolu vychovávají dvě děti, dvanáctiletou dceru Lily Rose a devítiletého syna Jacka. Slavný pár nyní řeší, jak se finančně vypořádat.

O tom, že je něco v nepořádku, píše server Dailymail.co.uk, jenž přinesl snímky Vanessy Paradisové, na kterých zpěvačka vypadá smutně, bez náznaku dobré nálady a make-upu. Lze prostě poznat, že partnerku Johnnyho Deppa něco trápí.

Zahraniční tisk tvrdí, že se partneři rozešli poté, co se neustále hádali. "Vanessa vypadá zlomeně," píše RadaOnline na svých stránkách. Osmačtyřicetiletý Depp se k rozchodu zatím nijak nevyjádřil. Server dále uvedl, že si herec najal právníky a řeší, jak vztah ukončit v tichosti a jak si rozdělit majetek. "Johnny oslovil právníky, chce s nimi projednat, jak se z toho všeho má dostat," řekl nejmenovaný blízký zdroj.

Depp za poslední léta svůj majetek nadšeně rozšiřoval, jeho poslední investicí je sídlo v britském Norfolku. Při natáčení snímku Turista, které probíhalo v Itálii, si pořídil v Benátkách dům za 14 milionů dolarů. Dále vlastní domy ve Francii, Británii a Los Angeles. Vanessa Paradisová také není žádná chudinka, zpíváním a modelingem rovněž vydělává miliony.

Hrdina snímku Piráti z Karibiku byl v minulosti jednou ženatý, v osmdesátých letech si vzal vizážistku Anne Allisonovou, románek měl také s herečkou Winonou Ryderovou a supermodelkou Kate Mossovou.

S Vannesou Paradisovou se Depp seznámil v roce 1998 během natáčení snímku Devátá brána Romana Polanského. "Měla na sobě šaty, které jí odhalovaly záda a šíji, a když se ke mně otočila a já uviděl ty její oči, okamžitě jsem se do ní zamiloval," řekl v jednom z loňských rozhovorů. Přesto si svou životní lásku nikdy nehodlal vzít. "Zjistil jsem, že nepotřebuji papír. Jsme spolu skoro čtrnáct let a pořád nám to klape, až tomu nemůžu uvěřit. Je to, jako bychom se potkali včera," dodal Depp, který se svou rodinou trávil střídavě čas na předměstí Paříže, Los Angeles nebo na Bahamách.

Zdroj:Tyden.cz

Od:

Od:

Děkuji všem za návštěvnost blogu!A doufám že přijdete někdy zase.Snad se vám blog o Johnnym a všem kolem něj zalíbil.