Všechny články o Johnnym a vše kolem něj si hledám sama.A překládám v překladači.Takže články nebudou bez chyb!!!A zdroj článku mám hned napsané pod článkem!!!

Johnnyho Deppa mám hrozně ráda a je na 1.místě.Potom na 2.místě je jeho celá rodina Johnnyho mám o trošku radši než Vanessu a rodinu.Ale Vanessa je má idolka stejně jako Johnny je můj idol.Jen Johnnyho mám o trošku radši.

Doživotní reklamy za ozdoby v datartu:Chcete ještě něco vědět?

Autogramy:

Podpis od Johnnyho Deppa

Srpen 2011

David Koepp je skriptování "Hubený člověk" Remake pro Johnnyho Deppa!

31. srpna 2011 v 19:35 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Rob Marshall se "Hubený člověk" remake bude napsaný stále obsazeno David Koepp, který bude vyrábět po boku Johnnyho Deppa projektu ve stylu "Sherlock Holmes" období dobrodružství.

Den bez mluví o novém Hollywood předělat by bylo jako den bez mluví o novém filmu Johnny Depp. "Naštěstí" Dnes jsme aktuální informace o projektu, který má obě tyto věci: předělat Hubený člověk, který se smířit s jeho Depp Piráti z Karibiku: Na Stranger Tides Helmer, Rob Marshall.

Ukazuje se, že nové Hubený člověk se také smířit s jeho Depp Secret Window scénárista a režisér David Koepp, který byl najat, aby skript film (spíše než Bad Boys II rýsovací Jerry Stahl, jako tomu bylo dříve říkalo).

Koepp je v zásadě jedno z Jdi na scenáristy Hollywoodu za posledních dvacet let - a to nevypadá na změnu v dohledné době. Za poslední rok sám, on byl na palubě přinesl vyrovnat skripty pro restart Jack Ryan a Muži v černé III, kromě své nové povinnosti na Hubený člověk.

Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s obchodní značkou, Hubený člověk byl původně posledním románu známého autora vlákniny, Dashiell Hammett. To bylo adaptováno do filmové formy v roce 1934, plodil pět dalších pokračování, a dal svah Tenký sérii Man TV během roku 1950. Povolení se točí kolem jednoho Nick Charles, potácející se detektiva, který tráví většinu času buď opít, nebo řešení případů v Zákaz-Amerika éry.

Termín říká, že Koepp nebude jít do původního románu Hammett pro inspiraci, sám o sobě, ale spíše se mu pokusí spojit plot prvky z prvních dvou tenkých Man filmech (Hubený člověk a po Hubený člověk), se záměrem poskytnout to "a" Sherlock Holmes ", stejně jako stylizované zpracování."

Je tam mnoho podrobností shora uvedený, že většina lidí bude považovat varování vlajku o potenciální kvality tohoto nového Hubený člověk filmu - stejně jako jak je to další remake, který je cílem napodobit Sherlock Holmes (viz: Neviditelný předělat na podobný příklad) , nebo další film, který nebude vyžadovat Depp dělat hodně jiné než se uchylovat k by se dalo nazvat jeho "Jack Sparrow shtick." Navíc, je těžké mít jistotu o zapojení Marshall, jehož poslední tři filmy (Vzpomínky na Geisha, devět, a čtvrtý film Piráti), všechny pravděpodobně byly lesklé na povrchu, ale tematicky neživých věcí.

Na druhé straně: Nick Charles je trochu výstřední darebák, že Depp hraje nejlépe, Koepp má napsané mnoho zábavy dobrodružství v minulosti (viz: Jurský park, Mission: Impossible, Spider-Man, atd.), a vyhlídky na Marshall používat jeho choreografa schopnosti obnovit několik Ragtime čísla Hubený člověk (a la Chicago) zní slibně druhu. Takže možná to bude nakonec spojující dobré předělá Hollywood tam, když je všechno řečeno a vykonáno.

Díky filmu Lone Ranger Depp je v současné době v zapomnění, je docela možné, že Hubený člověk může skončit stává projektu pracuje na další. Jako vždy, budeme vás informovat.

Zdroj:Screen Rant

Diplom za bleskovku 3 od celebrity.

31. srpna 2011 v 17:06 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Diplomy,ceny

Dík.Je skvělý.

2.Kolo SONF.

31. srpna 2011 v 13:23 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Kde mi mají dávat hlasy,a jak jsem dopadla
Všem děkuji za hlasy.Jsem tam jako 4. s-h-a-t-t-u-c-k-i-t - s filmem Z pekla.Zde-http://novinkyohvezdach.blog.cz/1108/2-kolo-sonf#komentare .

Zítra nás čeká škola!

31. srpna 2011 v 13:20 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t
Tak co těšíte se?Já se netěším.Tak já všem přeji hezké známky a hodné učitelé-učitelky.

Johnny Depp je zase cítit rumem!

30. srpna 2011 v 20:09 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Johnny Depp je po čtyřech pirátský filmech symbolem. Diváci ho znají více jako Jacka Sparrowa, než třeba jako zakřiknutého chlapce s nůžkami místo rukou. Jeho herecká dráha se poněkud posunula, ale diváci ho stále milují. Jeho herecký styl je totiž tak osobitý, že ať se objeví v jakékoli roli, vždy okouzluje. Loňský Cizinec ale ukázal, že špatný film zabije jakékoli herecké eso. Ale Johnnyho běh v pyžamu přes benátské střechy katastrofálního Cizince přeci jen trochu zachraňuje. (Jak trefně poznamenal Ricky Gervais na udílení Zlatých Glóbů za rok 2010, Cizinec byl nominován z jediného prostého důvodu. Novináři chtěli mít Deppa a Angelinu na tiskovce.)

V roce 2011 toho stihl poměrně hodně. Kromě "povinné" role ve čtvrtém pokračování Pirátů z Karibiku, které by bez Deppa už dávno upadly do nejhlubších vod hlubokého filmového braku, to byla také role Ranga ve stejnojmenném animovaném filmu. Rango je totiž takový zvláštní animovaný film. On vlastně vůbec není určen pro děti, ač se to tak na první pohled může zdát. Ale děti těžko ocení množství narážek, které jsou v Rangovi šikovně nastraženy pro filmové geeky. Kromě toho je natáčen velice zábavnou metodou, kdy herci pouze nenamlouvají své animované kolegy, nýbrž dělají téměř totéž, co se poté objeví na plátně v animované podobě.

Další "novinářská" role

Nový snímek, který v USA míří do kin 28. října 2011 je adaptací knihy, kterou napsal americký spisovatel Hunter S. Thompson již na začátku 60. let. Kniha ale vyšla až v 1998. The Rum Diary (Rumový deník) je příběh amerického novináře, který píše pro The Daily News v New Yorku, ale stěhuje se do San Juanu v Portoriku, kde píše pro anglicky vydávaný deník San Juan Star.

Johnny Depp tedy opět míří do Karibiku, ne ovšem jako pirát, ale jako novinář.

Roli novináře si vyzkoušel již ve snímku Terryho Gilliama Strach a hnus v Las Vegas. Dnes se na tento snímek dá dívat téměř jako na kultovní. Kreace, které zde Depp s Benicem Del Torem předvádějí jsou častým námětem parodií a kopírování v mnoha snímcích. (Dokonce i do animovaného Ranga se hned do úvodu vecpala scénka ze začátku filmu Strach a hnus v Las Vegas, kdy se ústřední dvojice pod vlivem drog prohání v kabrioletu.)

Kniha, podle které byl snímek natočen shodou okolností pochází též z pera Huntera S. Thompsona, který ve svých románech proslavil nový styl psaní tzv. gonzo žurnalistiku. Tato metoda vyprávění zahrnuje novináře jako vypravěče a zároveň téměř hlavní postavu děje. Slovo "gonzo" bylo poprvé použito právě Thompsonem v roce 1970. A podle něj pochází ze slangu Bostonských Irů. Prý se používá pro označení toho, kdo vydrží stát na nohou poté, co propije celou noc. Hrdinové jeho románů také často požívají nejen alkohol, ale také drogy. Jako ostatně i sám autor má bohaté zkušenosti s těmito látkami.

Za vše může alkohol… a ženy

Ve snímku The Rum Diary se postava Johnnyho Deppa Paul Kemp dostane do víru milostného trojúhelníku. V San Juanu se totiž seznamuje s úspěšným podnikatelem Sandersonem, kterého hraje Aaron Eckhart (znám především jako Two Face z Temného rytíře), ale především s jeho atraktivní snoubenkou Chenault v podání Amber Heard (naposledy si zahrála třeba v šílenosti Drive Angry s Nicolasem Cagem).

Paul Kemp čím dál více propadá závislosti na alkoholu a také se prohlubují jeho sympatie k Chenault. Jako novinář má úkol napsat článek, který by pomohl Sandersonovi vyšplhat se na výsluní a vybudovat z San Juanu malý kapitalistický ráj. Nebo si může vybrat druhou alternativu. Zničit pomlouvačným článkem Sandersonovu kariéru.
Snímek má premiéru již za nedlouho, přesto ještě není k dispozici teaser ani trailer. Pouze pár fotek, které toho příliš neprozradí. Česká distribuce se zatím o tento film nijak nepřihlásila. Je to snímek s menším rozpočtem, rozhodně nepůjde o žádný velký hollywoodský trhák.

O adaptaci se mluví již od roku 2000. Věci se ale daly do pohybu až v roce 2002, kdy se projektu ujal nový producent a mluvilo se i o hereckém obsazení. Všechno se ale opět změnilo a projekt šel na čas zase k ledu. V roce 2007 ovšem získal všechna práva producent Graham King, Johnny Depp byl přizván, aby si zahrál ústřední roli, jelikož už měl zkušenosti s předchozí adaptací Thompsonovy knihy.

O roli Chenault se ucházely také Kiera Knightley a Scarlett Johansson, nakonec tuto roli získala mnohem méně známá Amber Heard.

Film tak prošel vcelku dlouhým obdobím plánování a následná realizace započala v roce 2009. Teď, o dva roky později jde výsledný snímek do kin.

Režie se ujal ne příliš známý Bruce Robinson, který zároveň napsal také scénář. (Během jeho psaní prožíval těžké alkoholické období, doufejme, že se to na filmu příliš neodrazí). O tom, jak bude výsledný film vypadat, si zatím lze udělat mlhavou představu, kterou lze opřít pouze o herecké obsazení. To slibuje výživnou podívanou. Ale jak dokázal Cizinec, ne každá přítomnost Johnnyho Deppa musí znamenat skvělý výsledek.


Zdroj:Filmaniak.cz

Sofia Coppolová se v Itálii vdala, na svatbě byl Johnny Depp i George Lucas!

30. srpna 2011 v 19:39 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Americká režisérka Sofia Coppolová (40) si vzala svého dlouhodobého partnera, vokalistu francouzské alternativní rockové skupiny Phoenix Thomase Marse. Svatba se konala na zámečku jejího otce, režiséra Francise Forda Coppoly (72).

Režisérka filmu Ztraceno v překladu si na svůj velký den vybrala nadýchané šaty levandulové barvy. Byla to relativně "malá" svatba, jíž se zúčastnilo kolem osmdesáti hostů. Nechybělo mezi nimi ani pár dobře známých jmen jako například Johnny Depp a George Lucas.

Obřad vykonal místní starosta Leonardo Chiruzzi, který reportérům FemaleFirst potvrdil, že "vše šlo dobře" a dodal:

"Byl to prostý, tichý obřad v zahradě. Kdyby chtěli hollywoodskou svatbu, nebrali by se tady. Rozhodli se pro naše městečko, protože je krásné a klidné."

Otec nevěsty, režisér filmů jako Kmotr a Apokalypsa, dal dům před svatbou opravit a prý se mu podařilo všechny plánované práce před velkou událostí dokončit.

"Obřad bude také oslavou konce renovací paláce. Brzy se totiž chystáme otevřít jej veřejnosti," řekl Coppolův prasynovec Gaetano Russo.

Sofia, která má s manželem dvě děti - čtyřletou Romu a patnáctiměsíčního Cosima - byla v letech 1999 až 2003 vdaná za režiséra Spika Jonese.

Zdroj:Volný

Diplom za bleskovku od celebrity.

30. srpna 2011 v 13:27 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Diplomy,ceny

Děkuju.Je pěkný.

Diplom za bleskovku 13 od KačenkQa:-*PiškůůtEk:-* .

30. srpna 2011 v 11:00 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Diplomy,ceny

Dík.Super.

Od:

Johnny Depp ztvární ve filmu novináře proutníka!

30. srpna 2011 v 10:53 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Herec Johnny Depp se vrací do role svérázného novináře Raoula Duke, kterého ztvárnil ve filmu Strach a hnus v Las Vegas. Nyní prožívá po 13 letech nová dobrodružství ve volném pokračování snímku The Rum Diary.

Snímek Terryho Gilliama Strach a hnus v Las Vegas, který přišel na světlo světa roku 1998, je filmovým přepisem knihy amerického novináře Huntera S. Thompsona. Autor ve svém literárním díle z roku 1971 líčí bizarní zážitky, které prožívá jako novinář Raoul Duke se svým právníkem Dr. Gonzou na cestě z Los Angeles do Las Vegas. Oba protagonisté se pohybují ve věčném drogovém opojení, které neustále přiživují z nepřeberných zásob narkotik všeho druhu a alkoholu.

Nejinak tomu bude i ve volném pokračování režiséra Bruce Robinsona pod názvem The Rum Diary. Tam Johhny Depp opět předvede své herecké umění. Film začíná probuzením do slunečného rána, kdy kocovinou zmožený Depp vykoukne z okna s pomláceným obličejem. Ocitne se v Puertu Ricu, kde se odehrává i děj snímku. Zde pak potkává bohaté kumpány a sexy mladou dcerku místního milionáře. Nebyl by to Depp, aby si s ní nezačal románek. Celý snímek pak píše článek pro své noviny Daily News a popíjí rum.

Film plný akčních scén a osobitého Deppova humoru by měl mít premiéru v kinech ještě letos. Kromě Johnnyho Deppa se ve filmu objeví Aaron Eckhart, Richard Jenkins, Amber Heard nebo Michael Rispoli.

Zdroj:Blesk.cz

Vanessa Paradis, M, potulovat se Elmaleh: monstrózně Kouzelný v Paříži!

29. srpna 2011 v 22:47 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Přitelkyně Vanessa Paradis
Kouzlo bude šířit v hlavním městě Paříži dne 12. října, kdy animovaného filmu Monstrum v Paříži. Pro tuto vlastnost byl Eric Bergeron (Příběh žraloka), obsazení top-letu hlasu se setkal s hlasy frontline okouzlující: ti Vanessa Paradis a Matthieu Chedid. Nové obrázky z této práce se vynořily, stěhovat se do světa plného poezie.

Držet krok s Vanessou Paradis na Facebooku

Monster in Paříže nás zavede do srdce města zaplavila v roce 1910, kdy monstrum způsobí těžkou újmu. Lovili neoblomně na obávané správce Maynott, nemůže najít ... A pokud to nejlepší úkryt byl pod palbou vzácný pták, kabaret, kde zpívá Lucille, hvězda Montmartre silný charakter?

V této misi živé, Vanessa M a dvěma komplici dlouhodobou také doprovázena další známé hlasy: ti Gád Elmaleh a Francois Cluzet. S klip z filmu s názvem Seine, naše uši již podmanil rytmy monster v Paříži, ale na krásu obrazů nás nenechají lhostejnými ani. Výsledkem má hodně co svést nás, pak se nechat kouzlo.

Zdroj:Pure People

Od:

Od:

Děkuji všem za návštěvnost blogu!A doufám že přijdete někdy zase.Snad se vám blog o Johnnym a všem kolem něj zalíbil.