Všechny články o Johnnym a vše kolem něj si hledám sama.A překládám v překladači.Takže články nebudou bez chyb!!!A zdroj článku mám hned napsané pod článkem!!!

Johnnyho Deppa mám hrozně ráda a je na 1.místě.Potom na 2.místě je jeho celá rodina Johnnyho mám o trošku radši než Vanessu a rodinu.Ale Vanessa je má idolka stejně jako Johnny je můj idol.Jen Johnnyho mám o trošku radši.

Doživotní reklamy za ozdoby v datartu:Chcete ještě něco vědět?

Autogramy:

Podpis od Johnnyho Deppa

Květen 2011

Něco o filmu Z pekla aneb o Rozparovači:

31. května 2011 v 20:52 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Johnny Depp
Film Z pekla byl natočen v roce 2001.Johnny hrál roli inspectora Fredericka Abberlineho.Film se odehrává v Londýně roku 1888.Londýn-špinavé nevlídné uličky,špína,drogy,prostituce,alkohol,zločiny.Inspector Frederick Abberline bude vyšetřovat vraždy žen které jsi vydělavájí peníze prostitucí.Inspector Frederick Abberline bere opia,protože je zmatený zratil manželku i své dítě.Jeho oporou je momentálně seržant Godley který mu pomáhá v práci i v jeho osobním životě.Film se natáčel na Barrandově a také na různých zámcích v Čechách,mimo jiné i na Pražském hradě.
A tady zajímavosti jak to bylo doopravdy:

Oběti Rozparoče:
1.Mary Ann Nicholsová (za svobodna Marry Ann Wolkerová, přezdívkou "Polly") byla narozená 26. srpna 1845 a zavražděna v pátek 31. srpna 1888. Tělo Nicholsové bylo nalezeno brzy ráno kolem 3.40 na zemi před vchodem do stájí na Buck's Row (dnes známé jako Durward Street), což je zapadlá ulička ve Whitechaple asi 200 metrů od Londýnské Nemocnice.
2.Annie Chapman (za svobodna Eliza Ann Smith, přezdívkou "Dark Annie") se narodila v září roku 1841 a byla zabita v sobotu 8. září roku 1888. Tělo Chapmanové bylo nalezeno kolem 6.00 ráno a leželo u dveří na dvůr domu č. 29 v Hanbury Street ve čtvrti Spitalfields.
3.Elizabeth Stride (za svobodna Elizabeth Gustafsdotter, přezdívkou "Long Liz") byla narozena ve Švédsku 27. listopadu roku 1843 a zabita v neděli 30. září roku 1888. Její tělo bylo objeveno kolem jedné hodiny ráno. Leželo na zemi v Dutfield's Yard na ulici Berner Street (dnes Henriques Street) ve čtvrti Whitechapel.
4.Catherine Eddowes (používala přezdívky "Kate Conway" a "Mary Ann Kelly" odvozených ze jmen svých dvou druhů Thomase Conwaye a Johna Kellyho) se narodila 14. dubna 1842 a byla zavražděna v neděli 30. září 1888, ve stejný den jako předešlá oběť Elizabeth Stride. Ripperologisté pojmenovávají tuto situaci jako "dvojitá událost" (v angličtině "double event"). Její tělo bylo nalezeno na Mitre Square v centru Londýna.
5.Mary Jane Kelly (po výletu do Paříže si začala říkat "Marie Jeanette Kelly", přezdívaná "Ginger") se podle všeho narodila buď v Limericku v okrsku County Limerick, nebo v Munsteru v Irsku pravděpodobně v roce 1863. Zavražděna byla v pátek 9. listopadu roku 1888. Její příšerně zohavená mrtvola byla objevena krátce po 10.40 ležící v posteli ve svém pokoji na Miller's Court č. 13 nedaleko Dorset Street ve čtvrti Spitalfields.

Další možné oběti Rozparovače:

Oběti jiných vražd a útoků (ve stejném období a podobným způsobem) byly horkými kandidáty na seznam trestných činů Jacka Rozparovače. Tyto útoky ale nebyly dostatečně zdokumentovány:
  • "Fairy Fay", přezdívka, které byla přidělena neznámé oběti vraždy nalezené v 26. prosince roku 1887 s kůlem zabodnutým v břiše. Je možné, že "Fairy Fay" byla pouze výmyslem tisku, který ji zaměnil s vraždou Emmy Elizabeth Smithové o předchozích Vánocích. Jméno této údajné oběti se objevilo až několik let po Kanonické pětici a je pravděpodobné, že bylo převzato z textu populární písně "Polly Wolly Doodle", která začíná slovy "Fare thee well my fairy fay". Většina autorů se ovšem shodla na tom, že "Fairy Fay" nikdy neexistovala.
  • Annie Millwoodová (narozena kolem roku 1850) byla přijata do nemocnice 25. února 1888 s četnými bodnými ranami na nohou a spodní části těla. Poté byla z nemocnice propuštěna. 31. března 1888 pravděpodobně zemřela přirozenou smrtí.
  • Ada Wilsonová se stala obětí útoku 28. března roku 1888. S dvěma bodnými ránami na krku vyvázla živá.
  • Emma Elizabeth Smithová se narodila roku 1843. Byla přepadena na Osborn Street ve Witechapelu 3. dubna 1888, kde jí dva nebo tři muži (jeden z nich nezletilý) vsunuli tupý objekt do vaginy, kterým jí roztrhli hráz. Útok přežila a zvládla dojít zpět domů i přes vážné zranění. Přátelé ji poté odvezli do nemocnice, kde upadla do kómatu a zemřela 5. dubna 1888. To byla první "vražda ve Whitechapelu" takto zaznamenaná v policejních spisech.

Fairy Fayová Ada Wilsonová Annie Farmerová Elizabeth Jackson Alice McKenziová Carrie Brownová Frances Colesová Emma Smithová Martha Tabramová Rosse Mylettová


Obrázek inspectora Fredericka Abberlineho:

Zdroj:wikipedie.cz

Osoby nejvíce podezřelé z vražd:

Princ Albert Thomas Dream Frederik Deming Dr. O. Stephenson James Kelly Jill the Ripper Severin Klosowski John Druitt Aaron Kosminski Francis Thompson Michael Ostrog Královské spiknutí James Maybrick James Stephen Francis Tumblety
K záhadám, které Jacka Rozparovače doprovázejí, v roce 1988 přibyla další. Scotland Yard v tomto roce obdržel obálku s dokumenty k případu "Jack Rozparovač", které se z jeho archívů ztratily před desítkami let. Nikdo neví, kdo je kdysi ukradl, a neznámá zůstala i osoba, která je zčista jasna vrátila.
Jacka Rozparovače nikdy nechytly:
Ale v roce 2011 teda po asi 118 letech Laura Richardsová z oddělení vražd londýnského Scotland Yardu.Sestavila podobiznu jak asi vypadal Jack Rozparovač.
Podobizna vypadala takhle-Počítačový Jack Rozparovač
Myslíte si že až po asi 118 letech vyšetřilo kdo byl Jack Rozparovač?Co si o tom myslíte vy?Piště do komentářů.
Zdroj:http://www.vpsmvbrno.cz/jedlicka/muzeumzla/rozparovac/jacek.html

Johnny Depp.janket.русские субтитры .

31. května 2011 v 19:42 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky

Zdroj:youtube.com

Johnny Depp v Letterman Show 07.12.2010.

31. května 2011 v 16:32 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Johnny Depp
Zase fotky z roku 2010.

Johnny Depp-Hawai 01.08.2010.

31. května 2011 v 16:26 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Johnny Depp
Fotky jsou z roku 2010.

Keith Richard je 'život' vyhrává nejvyšší ocenění v roce 2011 Audies .

31. května 2011 v 16:16 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Audio asociace vydavatelů konalo 16. výroční Audies Gala v New York City. Tisková zpráva říká, že událost je často označován jako "Oskary z mluveného slova zábava." Nejsem si jistý, o tom, ale to je slavnostní předávání cen, které ctí zvukové knihy ve 30 různých kategoriích, včetně Multi-Znělá výkon, Audiokniha Adaptace, Humor a inspirativní / Faith-Na základě fikce.

Audiobook roku cena šla do jednoho roku, je nejvyšší profilu audioknih - "Život", nejprodávanější autobiografie Keith Richards, vyprávěný Johnny Depp a Joe Hurley s Keith Richards (Hachette Audio). Porota Audies vybrané knihy z části proto, že představil nové diváky na audio-knihy ve formátu.

Alan Cumming vyhrál cenu pro sólové vyprávění-Male pro jeho čtení knihy pro děti "Zorgamazoo" Robert Paul Weston, a Emma Thompson vyhrál vyprávění Autor cenu za její čtení "Nanny McPhee Vrátí." "Staré Židé vypráví vtipy" upravil Sam Hoffman a Eric Spiegelman a vyprávěný Sam Hoffman s Ericem Spiegelman a obsazení souboru porazil David Sedaris je "veverka hledá Chipmunk: Modest bestiář" číst David Sedaris, Elaine Stritch, Dylan Baker a Siân Phillips mezi ostatními.

Význačný přínos ve výrobní cenu, která oceňuje-produkce, který ukazuje to nejlepší médium nabízí v poslechu šel do "Tady v Harlem: Básně v mnoha hlasy" Walter Dean Myers a vyprávěný velké obsazení. Mluvčí akce napsal: "Tato oslava Harlem krásně předložil 13 odlišit vypravěči byla doprovázena jazzovou hudbou a zvukové efekty přidat do pojem o čase a místě, a zapůsobil na porotu Audies."

Zdroj:Los Angeles Times

Gliterka a animka za bleskajdu od Foxinky.

31. května 2011 v 15:50 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Diplomy,ceny
Gliterka:


Animace:

Děkuji.Super.

Dark Shadows Johnny Depp, ale bez 3d.

31. května 2011 v 15:26 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
3D technologie poskytuje nejen vzrušující zážitek z filmu, ale především pro vyšší reklamu. Přesto, Tim Burton má nyní oznámila, že její gotický horor pás Dark Shadows není výstřel v 3D.
Tim Burton na souboru filmu Alenka v říši divů.


V Londýně, je v současné době natočen Dark Shadows se Johnny Depp, Helena Bonham Carter a Eva Green. V rozhovoru pro filmový režisér Tim Burton má nyní přes jeho mnoho let mluví se svým oblíbeným hercem a dal jasně najevo, že Dark Shadows není výstřel v 3D. To je, vzhledem ke skutečnosti, že Hollywood je posedlý 3D technologie, mírné překvapení.

"Nemám žádné plány pro 3D," řekl Tim Burton, "Užíval jsem si to, Alice, aby se ve 3D. Frankenweenie se provádí také ve 3D. Někteří lidé říkají, 'Vše, co se bude ve 3D,' další 'já nenávidím 3D!'. Myslím, že lidé mají na výběr. Nemyslím si, že lidé by měla být uložena. Současně, to je někdy opravdu skvělé, "Jinými slovy. Tim Burton se nezvedne, aby plně 3D, ale rozhodne, v závislosti na film, ať už využívá 3D technologie. Teprve se uvidí, nicméně, zda Warner Bros Dark Shadows postkonvertiert. V době pádu diváků, 3D poplatek za výsledky pokladny mnoha studiových produkcí všelék.

O hlavní postava Johnny Depp Tim Burton také mluvil: "V té době jsem měl okamžité připojení k němu. Nevěděl jsem ho, ale ten pocit poté, co byl ideální pro Střihoruký Edward. Jsme přátelé a kolegové [...]. V té době jsem nebyl velmi dobrý v komunikaci verbální a on byl rád, ale tam byl druh psychické spojení, která ještě existuje dnes. "

Temné stíny budou zahájeny v květnu příštího roku ve Spojených státech. Přizpůsobení americkém televizním seriálu je asi upír Barnabáš Collins a jeho setkání s vlkodlaky čarodějnicemi a duchy. Obsazení také zahrnuje Jackie Earle Haley (Watchmen - Watchmen), Michelle Pfeiffer a Chloe Moretz (Kick-Ass).

Zdroj:MOVIEPILOT NEWS

Liam Gallagher chce točit film o Beatles, osloví i Johnnyho Deppa .

31. května 2011 v 15:23 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Johnny Depp
Liam Gallagher, bývalý frontman skupiny Oasis a současný kapely Beady Eye, potvrdil v rozhovoru s britským hudebním magazínem Q svůj záměr natočit film o skupině Beatles. Řekl rovněž, že by v jedné z hlavních rolí rád viděl amerického herce Johnnyho Deppa. "Ten film lidem otevře oči," dodal.

Gallagher po letošním vydání debutového alba své současné kapely Beady Eye nedávno prohlásil, že již pracují na druhém počinu. Jeho filmový projekt by ale všechny aktivity odsunul na vedlejší kolej.
Jeho záměrem je filmová adaptace knihy Richarda DiLella, která vyšla zatím jen v Anglii pod názvem The Longest Cocktail Party: An Insider's Diary of the Beatles, Their Million-dollar Apple Empire and It's Wild Rise and Fall (Nejdelší koktejl: Deník zúčastněného o Beatles, jejich miliónové impérium Apple a divoký vzestup a pád). Produkčně by natáčení zajistila jeho společnost In 1 Productions.

Šokující filmový scénář

Johnny Depp by se Gallagherovi líbil v roli Dereka Taylora, tiskového mluvčího Beatles. "Taylor byl duch, který podléhal Lennonovi. Scénář k filmu je už hotový a vsadím se, že lidi šokuje. Teď čekám na okamžik, kdy začneme vybírat herce. Chtěl bych, aby Dereka hrál Johnny Depp. Ta role je napsaná přímo pro něj," řekl Gallagher.
Není to přitom žádný odvážný nápad, vždyť Gallagher zná Deppa už od dob existence skupiny Oasis. Kapela herce pozvala do studia na nahrávání alba Be Here Now a jeho kytaru lze slyšet ve skladbě Fade In-Out.
Snímek by měl být příběhem Beatles od začátku jejich spolupráce s firmou Apple v roce 1967 až do rozpadu kapely v roce 1970.
Na jeho realizaci se má angažovat i společnost Revolution Films, jejímž spoluzakladatelem je Andrew Eaton, producent filmu 24 Hour Party People o lokální hudební scéně v Manchesteru.


Zdroj:Novinky.czOd:

Od:

Děkuji všem za návštěvnost blogu!A doufám že přijdete někdy zase.Snad se vám blog o Johnnym a všem kolem něj zalíbil.