Všechny články o Johnnym a vše kolem něj si hledám sama.A překládám v překladači.Takže články nebudou bez chyb!!!A zdroj článku mám hned napsané pod článkem!!!

Johnnyho Deppa mám hrozně ráda a je na 1.místě.Potom na 2.místě je jeho celá rodina Johnnyho mám o trošku radši než Vanessu a rodinu.Ale Vanessa je má idolka stejně jako Johnny je můj idol.Jen Johnnyho mám o trošku radši.

Doživotní reklamy za ozdoby v datartu:Chcete ještě něco vědět?

Autogramy:

Podpis od Johnnyho Deppa

Johnny Depp hlídal Bradovi a Angelině smradlavého psa.Zalehl ho!

19. ledna 2011 v 13:19 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Depp hlídal Bradovi a Angelině smradlavého psa. Zalehl ho!
Když Angelina Jolie a Brad Pitt potřebují někoho na hlídání psa, přijde vhod Johnny Depp.

Při nedávném natáčení filmu The Tourist se Johnny Depp uvolil, že buldoka jménem Jacques pohlídá, aby si Angelina a Brad mohli vyrazit v Benátkách na romantickou večeři. Jakmile se za nimi zavřely dveře, pes se rozhodl, že si "piráta z Karibiku" trochu vyzkouší.
Smradlavý miláček
"Nerozvážně jsem se dal přesvědčit, abych jeden večer Jacquese pohlídal. Je to ohromný buldok. Od začátku jsem z toho neměl dobrý pocit, protože ten pes příšerně smrdí.

Pak jsem si ale řekl, že to přece musím zvládnout. Všechno bylo v pohodě, dokud jsem se neposadil, abych si zul boty. V tom okamžiku na mě Jacques zezadu skončil. Není to žádný drobeček. Přistálo na mně šedesát kilo, ale přišlo mi, že váží alespoň dvakrát tolik. Volal jsem o pomoc tak dlouho, dokud někdo nepřišel a nevysvobodil mě," řekl Depp reportérům listu The Sun.

Nezanevřel
Ani tento nepříjemný zážitek ale zřejmě nenarušil přátelství. Johnny a jeho partnerka Vanessa Paradis (38) prý po natáčení často s Bradem, Angelinou a jejich dětmi zašli na večeři.

"Často jsme s nimi chodili na večeři. Bylo to skvělé. S Bradem se znám od konce osmdesátých let. Je fajn vidět ho v roli otce,dodal Depp.
Zdroj:magazín.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Od:

Od:

Děkuji všem za návštěvnost blogu!A doufám že přijdete někdy zase.Snad se vám blog o Johnnym a všem kolem něj zalíbil.