Všechny články o Johnnym a vše kolem něj si hledám sama.A překládám v překladači.Takže články nebudou bez chyb!!!A zdroj článku mám hned napsané pod článkem!!!

Johnnyho Deppa mám hrozně ráda a je na 1.místě.Potom na 2.místě je jeho celá rodina Johnnyho mám o trošku radši než Vanessu a rodinu.Ale Vanessa je má idolka stejně jako Johnny je můj idol.Jen Johnnyho mám o trošku radši.

Doživotní reklamy za ozdoby v datartu:Chcete ještě něco vědět?

Autogramy:

Podpis od Johnnyho Deppa

Leden 2011

The Tourist-DvD

31. ledna 2011 v 18:59 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Film The Tourist (Cizinec) vyjde na DvD a Blue-ray 22.března 2011. Vydá ho společnost Sony Pictures Home Entertainment. Na Dvd a Blue-ray najdete samozřejmě pár bonusů, jako je například: komentář režizéra filmu, "A Gala Affair" a "Bringing Glamour Back". Dvd by mělo stát $29, Blue-ray bude stát $35 a speciální baliček Blue-ray bude stát $39. To kdy tento film vyjde na dvd nebo na blue-ray v České republice nebo na Slovensku není zatim jasné.


Johnny Depp
EDIT 18:10
Film Cizinec má také svou českou oficiální stránku - podívat se na ní můžete zde! Vypadá uplně stejně jako ta světová oficiální stránka a také tam naleznete ty samé informace.


Zdroj:sabkyyyy.blog.cz

Test o kamarádovi Tima Burtona.

30. ledna 2011 v 18:46 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Johnny Depp

Víte vše o nejlepším kamarádovi Johnnyho Deppa.Nejlepší kamarád od Johnnyho Deppa je režisér,scénarista,producent,herec,spisovatel,výtvarník Tim Burton.Zkuste si udělat test.

Tim Burton

Test o Johnnym Deppovi.

30. ledna 2011 v 18:35 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky

Víte vše o herci Johnnym Deppovi.Zkuste si udělat test.Myslím že je to jednoduché kdo něco ví o Johnny Deppovi.Já jsem veděla vše.

Elle France 2011

30. ledna 2011 v 17:34 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Vanessa Paradis magazine
Vanessa Paradis
Vanessa Paradis
Vanessa Paradis
Zdroj:betty-johnny.blog.cz

Johnny Depp asi bude mít palác.

30. ledna 2011 v 12:11 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Johnny Depp asi bude mít palác
v Benátkách.Johnny Depp si při natáčení filmu Cizinec zamiloval natolik Benátky,že se nakonec rozhodl si koupit jeden z klasických benátských paláců.Asi se jedná o čtyřpatrovou rezidenci (s cca 700m2) ze 17.století s výhledem na známý Grand Canal-Velký kanál.Jedná se o palác Dona Sangiantoffetti.Johnnyho Deppa by to mělo stát 10 milionů eur.Realitní kancelář se s Johnnym Deppem ješte nedohodla na ceně palácu v Benátkách.

Johnny Depp Beverly Hills 28.01.2011

29. ledna 2011 v 21:48 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Dne 28.01.2011.Johnny Depp v Beverly Hills.


Johnny Depp
Johnny Depp
Johnny Depp
Johnny Depp
Johnny Depp
Johnny Depp
Nádherný fotky.

Johnny Depp a natáčení filmu Jack & Jill-Hollywood 27.1.2011

28. ledna 2011 v 20:38 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Natáčení nového filmu Jack & Jill.Ve kterém Johnny Depp zahraje i malou roli.

Johnny Depp
Johnny Depp
Johnny Depp
Johnny Depp

Cizinec recenze.

28. ledna 2011 v 20:30 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Ačkoli Benátky mají léta své největší slávy pravděpodobně za sebou a nyní už jen chátrají a potápí se, ještě stále si na ně tu a tam vzpomene pár nadšenců v Hollywoodu a rozhodne se, že si udělají výlet do Evropy. Naposledy tak učinil letos v létě štáb filmu Cizinec.

Filmové novinky se celé léto točily kolem toho, jak v italských Benátkách probíhá natáčení nového akčního snímku, jehož hlavní herecké hvězdy budí všude rozruch, a samotné natáčení je pokaždé obklopeno davy turistů a čumilů. Jak by taky ne, když se do Benátek vydali tvůrci snímku Cizinec, v jehož hlavních rolích není nikdo jiný než Angelina Jolie a Johnny Depp. Tito dva jsou pokaždé zárukou, že se o filmu, ve kterém se objeví, bude hodně mluvit. I kdyby jen v souvislosti s tím, kolik rodinných příslušníků je na natáčení doprovází.

Turistický průvodce Benátkami
Tentokrát se ale někde stala chyba. Tvůrci nedomysleli, že jen dvě slavná jména a zajímavá lokace film neudělají. Snímek je sice postaven na zajímavé pointě, která je odhalena až úplně poslední větou (mimochodem také nejvtipnější větou za celých 105 minut), ale tak nějak nešikovně. Dojde tak akorát k tomu, že si říkáte: "Aha, takže proto bylo tady tohle a tam tamto…"  A zpětné přehodnocování děje je u Cizince akorát navýsost otravné.

Jistě, spousta filmů staví na tom, že se nějaký důležitý fakt objasní až na konci, ale většinou pak nemusíte zpětně domýšlet, co čím chtěl kdo vlastně říct.  Takže pokud váháte, kam se vydat v létě na dovolenou, dojděte si na Cizince, abyste zjistili, jestli se vám Benátky zamlouvají nebo ne. K tomu je totiž tenhle film tak akorát dobrý.

Angelina Jolie je krásná, Johnny Depp tak trochu nijaký
O Angelině Jolie se všeobecně ví, že je krásná a že patří mezi nejvíc sexy ženy Hollywoodu. Kdo by si nevybavil Laru Croft - nepříliš kvalitní film s kultovní titulní postavou. Od té doby uplynulo několik let, Angelině přibyl partner, několik dětí a několik vrásek. Přesto je pořád krásná a akční; ba co víc - její jméno stále táhne.
Takže toho tvůrci náležitě využívají a dávají jí více či méně (ehm, spíš méně) náročné role. V těch buď někoho zabíjí (Wanted), před někým prchá a zachraňuje Ameriku (Salt), seznamuje se s manželem (Mr. & Mrs. Smith), nebo je prostě jen krásná (Cizinec). V posledním zmíněném snímku to dokonce tvůrci dotáhli tak daleko, že už Angelina ani moc nemluví a zkrátka jen je. No, ve výsledku si pak chvílemi říkáte, jak chudák taky zestárla…a chvílemi z ní nemůžete spustit oči. A pak vyčítáte tvůrcům, že to mohli alespoň trochu vyvážit.

(Prý) ve snaze postavit k Angelině někoho, koho by nezastínila, se rozhodli tvůrci do titulní role Cizince obsadit neméně známého (a neméně charismatického a neméně sexy) Johnnyho Deppa. Pro něj je typické především to, že se s každou další filmovou rolí promění v někoho zcela nového. Střídavě se z něj tak stává věčně opilý hippie (Piráti z Karibiku), vyšinutý podnikatel (Karlík a továrna na čokoládu), drogový dealer (Kokain) nebo sexy pirát (Čokoláda). V Cizinci je z něj ovšem nijaký nicka, který je tak trochu vtipný, tak trochu hezký, tak trochu nudný, tak trochu akční… Ale ve výsledku vlastně úplně vyčpělý.
Očima Terezy Janíkové: Nenechte se zmást. Cizinec je romantická komedie, značku thriller má v popisku jenom kvůli pár ubohým scénám uprostřed filmařsky vděčných Benátek (to už tu navíc bylo). Osobně nechápu, jak takový film mohl stvořit takový režisér jako Florian Henckel von Donnersmarck, který má na kontě Oscara za skvělé drama Životy těch druhých (plešoun za nejlepší cizojazyčný film). Protože Cizinec je především maximálně průměrný film. Jediným výrazným plusem je Johnny Depp (v netradiční roli obyčejného nýmanda) a pro ty, kdo ji mají rádi, Angelina Jolie (já mezi ně nepatřím). Jenže mezi těma dvěma to ani pořádně nejiskří. Takže co je na Cizinci dobrého? Spoustu logických chyb v příběhu vem čert - Cizinec má za úkol hlavně bavit a to se mu celkem daří. Ale po odchodu z kina na něj zapomenete stejně rychle, jak rychle se Frank zamiluje do Elise. A věřte mi, že to byla rychlovka.
A ti dva spojení dohromady? Vypadají asi tak jako uctiví známí, co se vzájemně nechtějí urazit. Sice vzájemnou spolupráci veřejně vychvalují, jak jen se dá, ale na plátně jim nějaké to jiskření neuvěříte ani náhodou. To není, jako když byla Angelina v již zmiňovaném snímku Mr. & Mrs. Smith vedle Brada Pitta a mezi oběma létaly ohňostroje. No, taky spolu od té doby žijí… (že by doopravdy bylo něco na tom, že Angelina není zas tak dobrá herečka?).

Nic nového pod sluncem
Takže co je vlastně Cizinec? Nakonec to vypadá, že pouhý průvodce po krásách Benátek v luxusním balení, navíc doprovázený extrémně dramatickou hudbou, která je na celém filmu tím nejmonumentálnějším. Ale v podstatě je také úplně k ničemu. Ono totiž nacpat epickou hudbu do snímku, který se (sice nechtěně, ale přece) tváří jako víceméně lehká akční komedie, není to pravé.
A přitom stačilo tak málo… Stačilo by, aby se tvůrci hned na začátku rozhodli, že namísto Krimi/Akční/Drama/Thrilleru natočí pouze Akční/Komedii. Hned by se bylo na co dívat, protože když už nic jiného, komediální talent Johnny Depp rozhodně má, Benátky jsou lokace velmi fotogenická a Angelina by zkrátka dělala to, co dělá - okrasu.


Zdroj:topzine.cz

Cizinec-česká premiéra

27. ledna 2011 v 20:07 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Tak sme se česi a česky konečně dočkaly premiéry nového filmy Cizinec.Dnes (27.1.2011) má premiéru film Cizinec.Film se promítá s titulky,lístky si tady mužete rezervovat zde.


Od:

Od:

Děkuji všem za návštěvnost blogu!A doufám že přijdete někdy zase.Snad se vám blog o Johnnym a všem kolem něj zalíbil.