Všechny články o Johnnym a vše kolem něj si hledám sama.A překládám v překladači.Takže články nebudou bez chyb!!!A zdroj článku mám hned napsané pod článkem!!!

Johnnyho Deppa mám hrozně ráda a je na 1.místě.Potom na 2.místě je jeho celá rodina Johnnyho mám o trošku radši než Vanessu a rodinu.Ale Vanessa je má idolka stejně jako Johnny je můj idol.Jen Johnnyho mám o trošku radši.

Doživotní reklamy za ozdoby v datartu:Chcete ještě něco vědět?

Autogramy:

Podpis od Johnnyho Deppa

Prosinec 2010

Silvestr

31. prosince 2010 v 11:25 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Moje kecy
Dnes mužeme být vzhůru dopůl noci.Dnes je Silvestr.Tak já bych vám chtěla popřát hodně zdravíčka stěstíčka.A at jse vám vyplní vše vaše přání.A mnoho úspěchu v tom novém roce v čísle 2011.Hlavně jsi užijte Silvestra.A vydržte do půlnoci.Johnny Depp a jeho pěkná postavička za mlada:

29. prosince 2010 v 16:14 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Johnny Depp
Anketa:hlasujte dole jaká fotečka jse vám více líbí.


Johnny Depp

Johnny Depp

Johnny Depp a jeho dupka

Johnny Depp

Johnny Depp:Z nespavosti mě vyléčilo pyžamo

28. prosince 2010 v 19:31 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Z problémů se spánkem ho vyléčilo o dvě čísla větší pyžamo.


Johnny Depp (47) tvrdí,že zná dokonalý recept na nespavost.Insomnii mu totiž pomohlo vyléčit obyčejné pyžamo.Důležité je však zvolit to správné,musí být z bavlny a být aspoň o dvě čísla větší.Tento tip mu dal kolega Julian Schnebal.

"Nejsem zrovna typ,co nosí na spaní pyžama.Mám tendenci trpět nespavostí a tento kamarád,s nímž jsem natočil pár filmů,Julian Schnebal,mi řekl:Mám pro tebe řešení.Věnoval mi tohle obrovské bavlněné pyžamo.Upřímně,spal jsem pak dvanáct hodin denně.Bylo to jako zázrak,ale není to zneužívání pyžama.Prostě si na něj zvyknete a jste v něm zabalení,"tvrdí Johnny.

Nedávno také přiznal,že v jeho domě nesmějí být žádné mobily a on sám žádný nevlastní.

"Máme doma internet a podobné věci,protože myslím,že je to nejbezpečnější forma komunikace, nebo nejzajímavější forma komunikace. Nemám rád telefony, nemám je vůbec rád. Ten pocit být pořád k zastižení," přiznal sedmačtyřicetiletý Johnny žijící s herečkou Vanessou ParadisovouJohnny Depp
Zdroj:Super.cz

Photoshoot Johnnyho Deppa

28. prosince 2010 v 13:43 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Johnny Depp

Johnny Depp

Johnny Depp


Johnny Depp

Johnny Depp

Nejočekávanější Pirates Of The Caribbean:On Stranger Tides

28. prosince 2010 v 13:21 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Dle informací jsou Piráti z Karibiku Na vlnách podivna nejočekávanějším filmem roku 2011!
V žebříčku se umístili na 1.místě.

Další Johnnyho film Rango se v tomto žebříčku umístil na 34.místě

Rango

Vanessa Paradis v new klipu

27. prosince 2010 v 18:28 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Přitelkyně Vanessa Paradis
Van

Co si přejí Johnnyho děti k Vánocům?

27. prosince 2010 v 18:24 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Děti dcera Lily-Rose Melody Depp a syn Jack Depp
Johnny Depp v jednom rozhovoru nedávno prozradil,co si přejí jeho děti k Vánocům.

Můj syn Jack Depp,nyní mu je 8 let,kdysi napsal na jeho vánoční přání pro Santu,já chci todle,chci, aby..a na zadní stranu napsal velkými písmeny 'HLAVNĚ NECHCI ŽÁDNÉ OBLEČENÍ" řekl Johnny.
Johnny také prozradil něco o své dceři Lily-Rose Melody Depp:Moje dcera Lily-Rose,nyní jí je 11 let,si nejvíce přeje věci co se týkají módy.Barbíny a další hračky jsou na jejím seznamu až dole.Johnny také řekl,že jeho děti mají hodně rádi rozbalování dárků.Johnny Depp a jeho děti

Johnny Depp a jeho stránková hybací kniha

27. prosince 2010 v 13:13 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Johnny Depp
Johnny Depp a jeho stránková hybací kniha

Film Johnnyho Deppa a Angeliny Jolie je propadák!

27. prosince 2010 v 9:35 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Novinky
Šokokovaná z nezájmu fanoušku je především herečka Angelina Jolie.

Nový snímek Johnnyho Deppa,v němž se objevuje poprvé během své kariéry po boku Angeliny Jolie,u diváků totálně propadá.Za první týden po premiéře vydělal v kinech mizivých dvacet milionů dolarů. A šokovaná z nezájmu fanoušků je především Angelina Jolie, která tráví Vánoce s Bradem v Namibii.

Angelina Jolie je zničená z toho,jak ohromný propadák to je.Bez naprostých pochyb je to největší šok celé její profesionální kariéry.Ona si totiž myslí,že podala obrovský výkon,ale fakt,že to fanoušky nezajímá, je pro ni skutečně těžký,uvedla hereččina kamarádka.Přitom Angelina prožívá letos zklamání podruhé, ani její snímek Salt diváci nijak ohromně nepřijali.Johnny Depp propadák Cizince tak neprožívá.Jeho Alenka v říši divů totiž byla jedním z největších hitů letošního roku a navíc se představitel kapitána Jacka Sparrowa věnuje natáčení čtvrtých Pirátů z Karibiku s podtitulem Na vlnách podivna, kteří budou mít světovou (a také českou) premiéru 19.května.


Zdroj:Odhaleno.czJohnny Depp

Po Vánocích

24. prosince 2010 v 20:59 | s-h-a-t-t-u-c-k-i-t |  Moje kecy
Tak už je po Vánocích.Doufám že jste dostali své dárky které jste chtěli.Tak jsme se všichni tešili na Vánoce a už je po.Ale zase jse mužem těšit na další Vánoce.Ale mužeme jse zas tešit na Silvestra taky pěkný svátek.Tak se tešme zas na Silvestra.Ahoj mějte jse hezky.

Od:

Od:

Děkuji všem za návštěvnost blogu!A doufám že přijdete někdy zase.Snad se vám blog o Johnnym a všem kolem něj zalíbil.